İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Çeşitli Yerlerde Ücretsiz Yoga Uygulamaları

 

Yoga terapi seanslarımız seansta belirtilen hastalığa sahip olanlar Vivekananda Yoga Üniversitesi'nin (sVYASA Yoga University) programlarını baz alarak düzenlenmektedir ve Yoga Alliance Kaydımızda bulunan RYS statümüzle bir ilgisi yoktur. Kurucumuz Ayça Gürelman Yoga Tezli Yüksek Lisans derecesi almış ilk ve tek Türktür, yoga terapist ve yoga araştırmacısı olarak IAYT (International Association of Yoga Therapists) üyesidir.

 

Perşembe günleri düzenlenen 20.30 seansları Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı üyelerine ücretsizdir. Vakfa üye olarak ya da İstanbul Yoga Merkezi paketlerinizi kullanarak seanslara katılabilirsiniz.

 

Kadıköy Belediyesi ile ortak düzenlediğimiz ücretsiz yoga seansları Kalamış Parkında bulunan Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi'nde düzenlenmektedir. Seanslara katılmak için lütfen belediye ile irtibata geçiniz.

 

Devam Eden çalışmalar:

Kanser için Yoga

Kartal Devlet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Cuma günleri 8.00 - 9.00 arası

Onkoloji Polikliniği Kemoterapi Bölümü Girişi

 

 

Tamamlanan Çalışmalar:

 

KADIKÖY BELEDİYESİ TESİSLERİNDE ÜCRETSİZ YOGA:

2016 Ekim- 2017 Haziran döneminde gönüllü yoga eğitmenlerimiz sayesinde Kadıköy Belediyesi bölge halkını ücretsiz düzenlenen yoga seanslarıyla buluşturduk. Kalamış Gençlik ve Spor Merkezi, Koşuyolu Engelli Merkezi, Belediye Ofis Binası, Hasan Ali Yücel Kreşi, Fenerbahçe Kreşi, Caddebostan Kültür Merkezi ve Koşuyolu Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi, Ekim 2016 – Haziran 2017 döneminde haftada 36 seans Sağlıklı Erişkin, İleri Yaş, Ofis Yogası, Engelli Yogası ve Çocuk Yogası seanslarına ev sahipliği yaptı. Toplam düzenlenen ücretsiz seans sayısı 250'yi aştı.

 

 

 

T/F: 02163688482  basvuru@yogamerkezi.com

Caddebostan İskele Sok. Nil Apt. No 17 D 202 İstanbul

 

 

Copyright 2001

İstanbul Yoga Merkezi