İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

 

Hukuki Hatırlatmalar

 

"İstanbul Yoga Merkezi", "Purnam Yayınları", "Her yönüyle yoga", "Vivekananda Yoga Üniversitesi", "Bütünsel Yoga Terapi Anlayışı", "Her Yönüyle Yoga", "Evde Yoga" tescilli markalardır ve marka kanununa göre koruma altındadır.

 

Bu sitede yer alan tüm yazıların her hakkı saklıdır. Bu site kişisel kullanım için kurulmuştur. Burada bulunan tüm bilgileri kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza indirebilir ve okuyabilirsiniz.

 

Her tür ticari kullanım için, İstanbul Yoga Merkezi'nden yazılı izin alınız. Bunun için, ayca.gurelman@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

 

e-kitapların kullanım şartı

 

Swami Krişnananda'nın kitaplarının çevirileri kendisinden alınan özel bir izinle Ayça Gürelman tarafından çevrilmiştir. Türkçeleştirilmiş bu kitapların İstanbul Yoga Merkezi internet sitesi (www.yogamerkezi.com) dışındaki her tür yayın hakkı The Divine Life Society'e aittir.

 

Bhagavad Gita, Hatha Yoga Pradipika ve Patanjali'nin Yoga Sutraları ve diğer temel metinler: Her tür yayın hakkı İstanbul Yoga Merkezi'ne aittir. Kişisel kullanım dışında izinsiz olarak yayınlanamaz.

 

Yoga Terapi

 

Yoga terapi seanslarımız Vivekananda Yoga Üniversitesi'nin programlarını baz alarak düzenlenmektedir ve Yoga Alliance Kaydımızda bulunan RYS statümüzle bir ilgisi yoktur.

 

 

T/F: 02163688482  basvuru@yogamerkezi.com ayca.gurelman@gmail.com

İrtibat Ofisi: Balat Mah. Hızır Çavuş Mescidi Sok No 40 A Fatih / İstanbul

 

 

Copyright 2001

İstanbul Yoga Merkezi