İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Her yönüyle yoga...                                                            Hakkımızda     Vivekananda Yoga Üniversitesi

 

Yoga Uygulamalarını 'Evde Yoga' yayın serimizi alarak evinizde de yapabileceğinizi biliyor musunuz?

 

Ofis Ortamında Yoga Yapmak İsteyen Kurumsal Şirketler

 

Kurumsal Hizmetlerimiz

 

Seminer ve Workshoplar

Yıl sonu toplantıları, motivasyon etkinlikleri, eğitim kampları, satış toplantıları, vb. şirketinize özel tüm organizasyonlarınızda talep ve ihtiyaçlarınıza özel içerik deneyimli eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu çalışmalar organizasyonunuzda takım ruhunu arttıracak, etkinliğinizin verimini yükseltecektir ve çalışanlarınızın etkinlik sonunda günlük yaşamlarına katabileceklerini yeni bir vizyon getirecektir.

 

Ofis Çalışanları için Yoga

Deneyimli eğitmenlerimiz tarafından çalışanlarınızın ihtiyaçları ve bedensel yapıları dikkate alınarak, içeriği ve süresi çalışanlarınıza özel hazırlanacak yoga grup dersleri verilmektedir. Bu dersler çalışanlarınızın günlük iş stresinden arınmalarını sağlarken, aynı zamanda konsantrasyonlarını arttıracak ve fiziksel sağlıklarına olumlu etki ederek yaşam kalitelerini arttıracaktır. Çalışanlarınıza ödül olarak sunabileceğiniz grup yoga dersleri çalışanlarınızın motivasyonlarını arttırırken aynı zamanda şirketinize olan sadakat duygusunu geliştirecektir.

 

Executive Çalışanlara Özel Paketler

Executive çalışanlarınızın zaman yönetimi, stresle başa çıkma, çatışma yönetimi, akıl ve duygu kontrolü konularında yetkinliklerini geliştirecek “yoga, nefes, meditasyon ve felsefe seansları” düzenlenmektedir. Seanslar grup ya da kişiye özel olabilmektedir. Talep edilmesi durumunda mentoring ya da yönetici geliştirme programlarına da bu dersler entegre edilebilmektedir.

 

Kitaplarımızın toplu satın alımında avantajlı fiyatlar

İstanbul Yoga Merkezi'nin kuruluşu olan Purnam Yayınları, Türkiye'de yoga felsefesi ve uygulamaları konusunda yayın yapan ilk ve tek yayınevidir. Yayınlarımızı çalışanlarınıza, bayilerinize veya müşterilerinize özel fiyatlarla alabilir ve stressiz bir yaşama geçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Yayın listemizi görmek için tıklayınız.

 

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için basvuru@yogamerkezi.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T/F: 02163688482 - basvuru@yogamerkezi.com - Caddebostan İskele Sok. Nil Apt. No 17 D 202 İstanbul

 

Copyright 2001 - İstanbul Yoga Merkezi