İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Yoga Uygulamaları Seansları

 

Merkezimizdeki yoga seansları Eylül 2017'den beri kapalıdır.

 

Vivekananda Yoga Üniversitesi yoga uygulama seansları başta Kadıköy Belediyesi olmak üzere pek çok belediyenin spor salonunda, kültür merkezinde, parkında, halk merkezlerinde ve sivil toplum örgütlerinde gönüllü eğitmenlerimiz tarafından ücretsiz olarak halka açık düzenlenmektedir.

 

Ücretsiz Yoga seanslarının olup olmadığını öğrenmek için ikamet ettiğiniz belediyeye ve sivil toplum kuruluşuna başvurunuz.

 

Mezun ettiğimiz yoga eğitmenlerimizin ücretli / ücretsiz seans ve workshoplarına katılmak için instagram üzerinden #yogaegitmenlerimizheryerde bağlantısını takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

Temsil ettiğimiz Vivekananda Yoga Üniversitesi sertifika ve yüksek öğrenim diploma programları, sahibi olduğumuz yoga kitapları yayınlayan Purnam Yayınları, Hindistan Konsolosluğu ile belediye işbirlikleri ile düzenlediğimiz Uluslararası Yoga Günü organizasyonları, internet üzerinden yoganın bilinirliğini artırma çalışmaları ve benzeri faaliyetlerimiz devam etmektedir.

 

Çeşitli seanslar hakkında bilgi:

 

  • Sağlıklı Erişkin Yoga Seanslarında seviye yoktur; uygulamalar Vazişta stilinde (yani zorlamadan ve aşırı güç kullanmadan) yaptırıldığı için seanslar herkese açıktır, seviye yoktur. Fiziksel kapasitenizi aşmadan ve sağduyulu davranarak tüm seanslara katılabilirsiniz.

 

  • Yoga terapi seansları seansta belirtilen hastalığa sahip olanlar Vivekananda Yoga Üniversitesi'nin (sVYASA Yoga University) programlarını baz alarak düzenlenmektedir ve Yoga Alliance Kaydımızda bulunan RYS statümüzle bir ilgisi yoktur. Kurucumuz Ayça Gürelman Yoga Tezli Yüksek Lisans derecesi almış ilk ve tek Türktür, yoga terapist ve yoga araştırmacısı olarak IAYT (International Association of Yoga Therapists) üyesidir.

 

  • Yoga Terapi Staj seansları, Yoga Terapi Tezsiz Yüksek Lisans Programına katılan öğrencilerin zorunlu stajları kapsamında ücretsiz olarak düzenlenmektedir.

 

 

 

T/F: 02163688482  basvuru@yogamerkezi.com ayca.gurelman@gmail.com

İrtibat Ofisi: Balat Mah. Hızır Çavuş Mescidi Sok No 40 A Fatih / İstanbul

 

 

Copyright 2001

İstanbul Yoga Merkezi