İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Her yönüyle yoga...                                                            Hakkımızda     Vivekananda Yoga Üniversitesi

 

 

Yoga Uygulamaları Seans Saatleri

Hem çalışanlar, hem de zamanı esnek ev hanımları, serbest çalışanlar ve öğrenciler için uygun düşecek saatlerde yoga seansları düzenliyoruz.

 

Sağlıklı Erişkin Yoga Seanslarımızda seviye yoktur; merkezimizdeki uygulamaları Vazişta stilinde (yani zorlamadan ve aşırı güç kullanmadan) yaptırdığımız için seanslar herkese açıktır, seviye yoktur. Fiziksel kapasitenizi aşmadan ve sağduyulu davranarak tüm seanslara katılabilirsiniz.

 

Dinamik Yoga seansı için fiziksel uygunluk (fitness) seviyenize dikkat ediniz ve seansı denerken kapasitenizi zorlamayınız. Zorlananlar; Sağlıklı Erişkin Yoga Seanslarımızı tercih ediniz.

 

Yoga terapi seanslarımız seansta belirtilen hastalığa sahip olanlar Vivekananda Yoga Üniversitesi'nin (sVYASA Yoga University) programlarını baz alarak düzenlenmektedir ve Yoga Alliance Kaydımızda bulunan RYS statümüzle bir ilgisi yoktur. Kurucumuz Ayça Gürelman Yoga Tezli Yüksek Lisans derecesi almış ilk ve tek Türktür, yoga terapist ve yoga araştırmacısı olarak IAYT (International Association of Yoga Therapists) üyesidir.

 

Perşembe günleri düzenlenen 20.30 seansları Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı üyelerine ücretsizdir. Vakfa üye olarak ya da İstanbul Yoga Merkezi paketlerinizi kullanarak seanslara katılabilirsiniz.

 

Kadıköy Belediyesi ile ortak düzenlediğiiz ücretsiz yoga seansları Kalamış Parkında bulunan Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi'nde düzenlenmektedir. Seanslara katılmak için lütfen belediye ile irtibata geçiniz.

 

 

T/F: 02163688482 - basvuru@yogamerkezi.com - Caddebostan İskele Sok. Nil Apt. No 17 D 202 İstanbul

 

Copyright 2001 - İstanbul Yoga Merkezi