İstanbul Yoga Merkezi kuruluşudur.

Her yönüyle yoga...                                                            Hakkımızda     Vivekananda Yoga Üniversitesi

Yoga Eğitmenliği Sertifika Programı Verilen Belgeler

Programı başarıyla bitiren herkese İstanbul Yoga Merkezi'nin düzenlediği bir katılım belgesi, Vivekananda Yoga Üniversitesi'nden gelen bir Yoga Eğitmenlik Sertifikası ve Yoga Bharati'den gelen Yoga Alliance onaylı bir Yoga Eğitmenlik Sertifikası verilmektedir.

 

Sertifika alabilme şartları aşağıdadır:

 

  • 250 saatlik programın örgün eğitiminin en az %70'ine katılan, saha raporlarını hazırlayan, ödevini teslim eden, zorunlu kitapları okuyan, sözlü ve yazılı sınavlarını veren (en az %70 ile) öğrencilere iki sertifika ve İstanbul Yoga Merkezi katılım belgesi verilmektedir.
  • 250 saatlik programın örgün eğitiminin en az %70'ine katılan, saha raporlarını hazırlayan, sözlü ve yazılı sınavlarını veren (en az %70 ile) öğrencilere Yoga Bharati sertifikası ve İstanbul Yoga Merkezi katılım belgesi verilmektedir.
  • Yukarıda belirtilen şartları yerine getiremeyen öğrencilere İstanbul Yoga Merkezi katılım belgesi verilmektedir.

 

İki sertifika ve bir katılım belgesi alamamış olan öğrenciler ileri tarihlerde eksik oldukları alanlarda kendilerini geliştirip, yükümlülüklerini yerine getirirlerse kalan belgelerini alabilmektedir.

 

 

 

 

 

Yoga Eğitmenlik Sertifika Programı ile ilgili daha fazla bilgi alın

 

Genel Bilgiler

Katılım Şartları

Süre ve Başlama Tarihleri

Müfredat

Ücretler

Verilen Belgeler

Sık Sorulan Sorular

 

 

T/F: 02163688482 - basvuru@yogamerkezi.com - Caddebostan İskele Sok. Nil Apt. No 17 D 202 İstanbul

 

Copyright 2001 - İstanbul Yoga Merkezi